Styczeń 2019Raport o firmach drogowychMuratorplus


BELLATOR

 

Aktualności
   Dwie interpelacje poselskie w sprawie prawidłowego stosowania stawek podatku w odniesieniu do wykonywanych usług utrzymaniowych dla GDDKiA
napisał:   09-01-2018 14:37   odsłon: 293

 

W dniu 11 grudnia 2017 r. poseł Grzegorza Adama Woźniaka Przewodniczący Podkomisji Stałej ds. transportu drogowego, drogownictwa i lotnictwa złożył, na wniosek Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa, dwie interpelacje:

 

Interpelacja 18044 do Ministra Infrastruktury i Budownictwa w sprawie prawidłowego stosowania przez firmy usług drogowych stawek podatku VAT w odniesieniu do wykonywanych usług utrzymaniowych dla GDDKiA

 

oraz

 

Interpelacja 18045 do Ministra Finansów w sprawie prawidłowego stosowania przez firmy usług drogowych stawek podatku od towarów i usług w odniesieniu do wykonywanych usług utrzymaniowych dla GDDKiA.

 

Adresaci tych interpelacji powinni w ciągu 30 dni od ich otrzymania udzielić na nie odpowiedzi. Odpowiedzi te zostaną opublikowane na stronie internetowej Sejmu RP. Niezwłocznie po ich publikacji będą one dostępne również na stronie internetowej Izby.

 

   
<< Powrót
© 2007-2019 OIGD ESC S.A. Aplikacje internetowe