Kwiecień 2019Raport o firmach drogowychMuratorplus


BELLATOR

 

Aktualności
   Konferencja „Firmy drogowe – ich kondycja, inwestycje, ryzyko i perspektywy. Wnioski z XV edycji Raportu o firmach drogowych”
napisał:   15-05-2018 10:32   odsłon: 363

Zaraz po uroczystym otwarciu XXIV Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA 2018 w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbyła się konferencja „Firmy drogowe – ich kondycja, inwestycje, ryzyko i perspektywy. Wnioski z XV edycji Raportu o firmach drogowych”, którą zorganizowała Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa wspólnie z firmą Arcata Partners.

Piętnasty Raport o firmach drogowych został opracowany na podstawie zbadania sytuacji finansowej 420 firm drogowych działających w Polsce. Analizowana była sytuacja w okresie ostatnich dwudziestu lat, na podstawie sprawozdań finansowych firm - od roku 1996 do końca roku 2016, a na podstawie ankiet także dla roku 2017. Ostatnie lata to okres dynamicznych zmian w branży. Firmy drogowe niestety nie mogą liczyć na stabilność rynku i bardzo dotkliwie odczuwają wszelkie zmiany, czy to w zakresie cen, czy liczby przetargów. Raport ukazuje gdzie te zmiany następują i na czym polegają oraz jak firmy sobie z nimi radzą.

O najważniejszych konkluzjach dokumentu opowiada w wywiadzie dla portalu ViaExpert Barbara Dzieciuchowicz, Prezes Zarządu Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa. http://www.viaexpert.pl/informuje/targi-szkolenia-konferencje-spotkania-drogowcow/1329-pokaz-nowoczesnych-rozwiazan-technicznych-i-transfer-wiedzy-czyli-o-targach-autostrada-polska-2018-1-czesc-relacji

  Załączniki:

  • Prezentacja »

  •    
    << Powrót
    © 2007-2019 OIGD ESC S.A. Aplikacje internetowe